O nas

Czym jest Preglife? Preglife to kompleksowa aplikacja ciążowa dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. Jaki jest jej cel? Dostarczać rzetelnych informacji wszystkim, którzy chcą mieć poczucie większego bezpieczeństwa przez cały okres ciąży i początkowe etapy rodzicielstwa. Preglife stworzono w Szwecji z inicjatywy Tobiasa Meschke, a dziś współtworzą go wybitni eksperci z całego świata.

Czym zajmuje się Preglife? Aplikacja zapewnia możliwość emocjonującego, a przy tym niezwykle prostego śledzenia ciąży i rozwoju dziecka tydzień po tygodniu. Dzięki temu od początku stworzysz więź z maluchem i przygotujesz się na wszelkie potencjalne wyzwania, jakie czekają przyszłych rodziców. Co znajdziesz w apce? Artykuły informacyjne, ilustrowane filmy, odcinki podcastów, ćwiczenia na każdy etap ciąży i wiele więcej!

W Preglife z pasją dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem i wiedzą opartą na najnowszych badaniach. Naszym głównym celem jest stworzenie platformy, która będzie służyć wszystkim modelom rodziny. Dzięki zasadom niezawodności, dostępności i rzetelności, staramy się zapewniać każdemu jak najlepsze warunki na rodzicielskiej drodze.

Kto tworzy Preglife? Utrzymujemy ścisłą współpracę z położnymi z całego świata. Na ich czele stoi dyplomowana położna Åsa Holstein. Ponadto ściśle współpracujemy z lekarzami i ekspertami w wielu dziedzinach. Dzięki temu wszystkie treści w naszej aplikacji są poddawane nieustannej weryfikacji w celu zapewnienia ich dokładności i wiarygodności.

Aby opierać się na aktualnych badaniach i korzystać tylko ze sprawdzonych źródeł, w 2023 r. powołaliśmy nasz Zespół Medyczny, w skład którego wchodzą:

Åsa Holstein, dyplomowana położna Anja Lundström, dyplomowana położna Maja Åström, psychoterapeutka i terapeutka jogi Elisabeth Hjärtmyr, dyplomowana położna i doradca laktacyjny Charlotta Ersmark, ginekolog położnik Erik Borgström, pediatra, specjalista w dziedzinie neonatologii