white-grandma-with-baby

Potrzeba całej wioski, by wychować dziecko. Witaj w wiosce Preglife!

Preglife

ByPreglife

Nasi eksperci mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dostarczą Wam najlepszych informacji na temat ciąży, połogu i pierwszych 2 lat życia dziecka.

Droga do rodzicielstwa nie jest usłana różami. Przygotuj się na wzloty i upadki. Jedno jednak jest pewne: Preglife będzie Ci na niej towarzyszyć przez cały czas – na dobre i na złe. Będziemy dla Ciebie bezpieczną przystanią. U nas zawsze znajdziesz najnowsze wyniki badań naukowych. Dlatego zamiast błądzić w morzu informacji, przeżyj ciążę ze spokojną głową i spokojnym sercem. Pamiętaj, że dla nas tabu nie istnieje – w Preglife znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie chcesz zadać. Dostarczymy Ci profesjonalnej wiedzy, opracowanej przez doświadczone położne na kilka sposobów, tak, aby każdy użytkownik znalazł coś dla siebie. Naszą misją jest zapewnienie kobietom informacji i narzędzi niezbędnych do świadomego przeżywania ciąży oraz decydowania o swoim ciele. Nie ma dwóch takich samych ciąż, a my wiemy, że każda mama ma niezawodną intuicję, która podpowiada jej, co będzie najlepsze dla niej i dla malucha. Informacje zgromadzone w naszej aplikacji są pomocne również w wytworzeniu więzi, która już na wczesnym etapie połączy Ciebie i Twoje dziecko. Chcemy, abyś poczuła się pewnie i mogła zapewnić maleństwu przyjście na świat w komfortowych warunkach. A kiedy to już nastąpi, przeprowadzimy Ciebie i Twojego partnera lub Twoją partnerkę przez ten niezwykły czas oswajania się z małym człowiekiem – nową miłością Waszego życia. Dostarczymy Wam wiedzy i sposobów na to, jak zostać takimi rodzicami, jakimi zawsze chcieliście być. Razem z nami będziecie śledzić rozwój malucha przez pierwsze dwa lata jego życia, kiedy on odkrywa swoją osobowość, a między Wami a nim kształtuje się ta niesamowita więź. Badania pokazują, że im wcześniej nawiąże się więź między dzieckiem a rodzicami, tym większa szansa, że maluch wyrośnie na zdrowego i szczęśliwego człowieka. Pomagając rodzicom zostać najlepszą możliwą wersją siebie, zmieniamy pomału świat. Dobre relacje w rodzinie są jak mała iskra, która może zapoczątkować reakcję łańcuchową, sprawiając, że całe społeczeństwo będzie się cieszyć lepszym zdrowiem – zarówno tym fizycznym, jak i psychicznym. Razem zmieniamy świat na lepsze. A wszystko zaczyna się od jednej rodziny! Działamy na wielu rynkach w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza aplikacja dociera do użytkowników w tylu krajach, ale zarazem chcielibyśmy nieść wiedzę jeszcze dalej i dotrzeć do nowych miejsc. Mamy poczucie, że nasza misja dopiero się zaczyna, gdyż na świecie jest jeszcze wielu rodziców, którym chcielibyśmy zaoferować pomoc i wsparcie.

Nasze wartości

Pozwolić kobietom podejmować własne decyzje w oparciu o rzetelną wiedzę

Droga do rodzicielstwa nie zawsze jest prosta, łatwa i przyjemna, dlatego nieustannie Ci na niej towarzyszymy. Od pierwszych objawów ciąży, przez tzw. sto złotych dni drugiego trymestru (który wcale nie musi być taki złoty), po czas, kiedy już zapomnisz o tym, jak to było nie mieć nudności albo nie musieć ustawicznie korzystać z toalety, bo mały jegomość naciska Ci na pęcherz… Przed nami niczego nie musisz się wstydzić. Będziemy przy Tobie na wszystkich etapach ciąży. Wierzymy, że przełamując tematy tabu, stworzymy bezpieczne miejsce dla kobiet z całego świata, które znajdą tu olbrzymią dawkę wiedzy i narzędzia niezbędne do podejmowania świadomych decyzji dotyczących ciąży i własnego ciała. Informacje, jakie u nas znajdziecie, zostały opracowane przez położne znające realia Twojego kraju. Przekazujemy je na wiele sposobów: jako filmiki, podcasty, artykuły, przewodniki, ćwiczenia, kursy, medytacje, narzędzia, checklisty i inne. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Potrzeba całej wioski, by wychować dziecko

Ciąża to często niezwykły czas zarówno dla przyszłej mamy oraz maleństwa rozwijającego się pod jej serduszkiem, jak i dla drugiego rodzica. W naszej aplikacji zajmuje on ważne miejsce. W Preglife znajdzie on nie tylko ważne informacje, lecz także wsparcie w budowaniu relacji partnerskiej. W ten sposób wspieramy rodziny, a dzieciom zapewniamy lepszy start, zwiększając ich szanse na rozwój w odpowiednim środowisku. Ma to znaczenie dla całego społeczeństwa i przynosi rozmaite korzyści na różnych polach: od opieki zdrowotnej po finanse. Nasze wsparcie w tym zakresie może owocować nawet zmniejszeniem liczby rozwodów. Chcielibyśmy, żeby nasza aplikacja, obecna na rykach europejskich i w Stanach Zjednoczonych, zapoczątkowała łańcuchową reakcję wiodącą do poprawy jakości życia rodzin. A wszystko zaczyna się od jednego dziecka i jednej rodziny.

Globalna wiedza zaadaptowana do lokalnych warunków

Nie ma dwóch takich samych ciąż. Nikt nie wie lepiej od Ciebie, co będzie dobre dla Waszej rodziny. Dla wielu kobiet czas ciąży wiąże się jednak z odpieraniem tysięcy dobrych rad, które płyną do nich z każdej strony. Oczywiście, nie jesteśmy w stanie powstrzymać Waszych przyjaciół i rodziny od udzielania złotych rad, ale wyposażymy Cię w tarczę ochronną zbudowaną z rzetelnej wiedzy i sprawdzonych informacji. W Preglife wiemy, że wiedza to siła. Może brzmi to trywialnie, ale dla nas nie jest to tylko pusty slogan. To motto przyświeca nam podczas tworzenia naszych treści, opracowanych bezstronnie i profesjonalnie oraz dopasowanych do warunków każdego z krajów. Dzięki temu użytkownicy mają solidne podstawy, by dokonywać dobrych, świadomych wyborów.