Eva - cut 2

Poznaj Mumfulness – Kompleksowy program ćwiczeń na czas ciąży i pierwszych tygodni po porodzie

Preglife

ByPreglife

Nasi eksperci mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dostarczą Wam najlepszych informacji na temat ciąży, połogu i pierwszych 2 lat życia dziecka.

Mumfulness to słowo, które powstało z połączenia dwóch angielskich słów: Motherhood (macierzyństwo) i Wellness (dobrostan), pojęć, które zawsze idą w parze. Naszą misją jest zebranie w jednym miejscu wszystkich cennych wskazówek i zaoferowanie kobietom wielopłaszczyznowego wsparcia, jakiego mogą potrzebować, by zachować dobre samopoczucie w ciąży oraz wrócić do formy po porodzie.

Serdecznie witamy wszystkich, którzy zdecydują się na najnowszy, wszechstronny, opracowany przez ekspertów program, odpowiadający na potrzeby kobiet w ciąży i połogu.

Odkryj nasze ćwiczenia dobrane specjalnie dla Ciebie. Opierają się one na praktyce uważności (mindfulness). Naszą ideą jest, aby odpowiadały one na potrzeby różnych kobiet, zarówno tych, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami, jak i tych bardziej doświadczonych, niezależnie od tego, na jakim etapie ciąży się znajdują. Dzięki temu możesz wsłuchać się w potrzeby własnego ciała i wykonywać ćwiczenia we własnym tempie.

Zyskaj dostęp do:

  • Ćwiczeń, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie podczas ciąży i po porodzie.

  • Programu połogowego, który oswoi Cię ze zmianami w Twoim ciele i przyspieszy powrót do formy.

  • Ćwiczeń wstępnych i rehabilitacyjnych, pozwalających uniknąć ciążowych niedogodności.

  • Medytacji, dzięki którym zrelaksujesz się podczas ciąży i po porodzie.

  • I wiele więcej!

Pozwól pomóc swojemu ciału

Przejdź do aplikacji i zobacz naszą ofertę premium. Wypróbuj Mumfulness za darmo, a jeśli Ci się spodoba (tak jak nam), zasubskrybuj program na 1 miesiąc lub nawet na 6 albo 12 miesięcy. Popraw swoje zdrowie, ogranicz ból i ciążowe niedogodności, pożegnaj stres i poczuj się dobrze dzięki naszemu kompleksowemu programowi. Po prostu musisz spróbować!