preglife awards 900 600

Preglife Award: wsparcie badań dotyczących ciąży, porodu i wczesnego rodzicielstwa

Preglife

ByPreglife

Nasi eksperci mają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym dostarczą Wam najlepszych informacji na temat ciąży, połogu i pierwszych 2 lat życia dziecka.

Mamy zaszczyt zaprezentować nową nagrodę: Preglife Award! Jej ufundowanie służy wsparciu przełomowych badań i projektów w bliskich naszemu sercu dziedzinach: ciąży, porodu i wczesnego rodzicielstwa. Przyznawana odtąd co roku nagroda zadebiutuje w kwietniu 2024 r. i będzie przyznana za innowacyjne działania mające na celu poprawę zdrowia matek i niemowląt na całym świecie.

Geneza nagrody

Nagroda Preglife Award ma jeden cel: pomóc autorom badań poprzez finansowanie projektów, które przynoszą rzeczywistą poprawę jakości życia przyszłych i świeżo upieczonych mam. Projekty te, wybrane Zespół Medyczny Preglife, skupiają się wokół jednego zagadnienia: zdrowia matek i dzieci w różnych zakątkach świata.

Dla lepszego świata

Nagroda Preglife Award będzie propagować zapewnienie wszystkim kobietom bezpieczniejszych porodów, lepszej opieki poporodowej i pomocy w pierwszych tygodniach rodzicielstwa. Dzięki globalnemu zasięgowi Preglife, wyniki tych badań zakrojone są bardzo szeroko i mają realną szansę wywrzeć wpływ na praktyki opieki medycznej w wielu państwach.

Na przyszłość

Nagroda będzie wręczana corocznie, począwszy od kwietnia 2024 r. Każda ceremonia będzie nie tylko okazją do ogłoszenia laureata, ale także miejscem wymiany nowych pomysłów i zaznajomienia się z trendami i możliwościami badawczymi.

Razem możemy więcej

Nagroda Preglife Award jest wyrazem naszego zaangażowania w działania na rzecz poprawy zdrowia matek i niemowląt na całym świecie. Zapraszamy wszystkich do włączenia się tę inicjatywę. Tymczasem czekamy na ogłoszenie pierwszego laureata!