Dalila Coato

Dalila Coato

nationality
Włochy
occupation
Położna
education
Dyplomowana położna

O mnie

Mam na imię Dalila i jestem absolwentką Uniwersytetu w Weronie oraz dwuletnich studiów w zakresie macierzyństwa praktycznego. Już podczas praktyk zawodowych zorientowałam się, że szpital nie jest miejscem dla mnie. Toteż już po uzyskaniu dyplomu założyłam własną działalność, w ramach której służę jako położna sprawująca opiekę nad ciążą i połogiem, a także jako doradca laktacyjny. Wraz z zespołem moich współpracowników pomagam również tym kobietom, które pragną urodzić dziecko we własnym domu.

W 2017 roku zaczęłam prowadzić konto na Instagramie. Publikowałam tam treści związane z położnictwem, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Moim celem jest pomóc ludziom, którzy chcieliby odbudować zaufanie do swojego ciała. Chętnie służę im wszelkimi informacjami, dzięki którym będą mogli dokonywać przemyślanych i niezależnych wyborów.

Zainteresowania

Moją pasją jest towarzyszenie kobietom podczas porodu w taki sposób, aby czas ten przeżyły w zgodzie ze sobą, a nowe doświadczenie umocniło je i zostawiło po sobie jedynie dobre wspomnienia.

Interesują mnie również nowe technologie oraz social media. Uwielbiam tworzyć treści dla par oczekujących potomstwa oraz dla świeżo upieczonych rodziców, dlatego dużo publikuję na blogach, na Instagramie oraz tworzę edukacyjne filmiki.