Ida barnmorska

Ida Nyström

nationality
Norwegia
occupation
Położna
education
Dyplomowana położna

O mnie

Jestem szwedzką położną, aktualnie pracującą w Norwegii, na Lofotach. W 2012 roku zaczęłam moją przygodę z pielęgniarstwem na oddziale położniczym w Sztokholmie. W styczniu 2016 roku uzyskałam dyplom położnej i od tego czasu pomogłam przyjść na świat wielu dzieciom, nie tylko w Szwecji i Norwegii, ale także w Tanzanii i Indonezji.

Posiadam również kurs w zakresie akupunktury porodowej. Często korzystam z tego narzędzia, które postrzegam jako bardzo korzystne dla kobiet.

Zainteresowania

Moja praca to naprawdę moja pasja. Moim powołaniem jest w pełni towarzyszyć kobietom i ich nowonarodzonym dzieciom, okazując im wsparcie, bez osądzania ich decyzji i wyborów.

Moje serce bije dla wszystkich kobiet i ich bliskich, którzy witają nowych członków rodziny każdego dnia i w każdym zakątku świata, oraz dla tych przychodzących na świat maluszków. Z wielką radością dołączyłam do zespołu Preglife, który służy wymianie i rozpowszechnianiu informacji przydatnych wszystkim rodzicom. Było to dla mnie ważne doświadczenie zwłaszcza w okresie izolacji.